Bedrijfsbezoek ProDrive Technologies

Op 20 oktober 2023 brachten we een bezoek aan onze sponsor, ProDrive Technologies in Eindhoven, en het was een ontzettend geslaagde dag! Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd met wat lekkers: een stukje cake en een drankje om de sfeer erin te brengen. Daarna werden we meegenomen in een interessante presentatie waarin we alles te weten kwamen over de laatste ontwikkelingen binnen het bedrijf.

Na de presentatie kregen we een rondleiding door de fabriek. Het was bijzonder om te zien hoe alles in zijn werk gaat en hoe de technologie tot stand komt. Na deze indrukwekkende tour werden we zelfs uitgenodigd om samen te eten. Op het menu stond heerlijke macaroni, en we hebben genoten van een gezellige maaltijd.

We willen ProDrive Technologies hartelijk bedanken voor hun gastvrijheid en inzet. Deze dag was niet alleen leerzaam, maar ook heel plezierig. Nogmaals dank voor deze waardevolle ervaring!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *