Challenge Event FMI

Challenge Event FMI

Met deze jaarlijkse sponsoractiviteit zijn we samen met FMI Improvia gaan zitten om een leuke en leerzame activiteit voor de studenten te organiseren. Dit heeft zich uitgepakt als het zogenaamde Challenge Event. De leden van Promptus Imperii en onze medestudenten van S.V. Motus hebben zich verzameld bij Breda Robotics. We zijn begonnen met een welkomstdrankje en een presentatie over het bedrijf van de directeur van FMI Improvia Ronald van Gerwen. Na een live demo van ExRobotics directeur Iwan de Waard is de challenge voor de studenten uitgelegd: het ontwerpen van de kop van de snakerobot. Hier kwamen een uitdagingen en vraagstukken bij kijken die de studenten in groepjes hebben moeten oplossen. Na bijna twee uur brainstormen, discussiëren en tekenen heeft de jury eerlijk besloten welk groepje deze challenge heeft gewonnen. Dit groepje is beloond met een luxe goodiebag. Tijdens de prijsuitreiking heeft iedereen genoten van pizza en een drankje en hebben we met een drankje nog even nagenoten van deze succesvolle activiteit.

https://exrobotics.global/

https://www.fmi-improvia.com/

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *