Introductieborrel ATIx studieverenigingen

Introductieborrel ATIx studieverenigingen

Afgelopen vrijdag 1 september was het dan weer zo ver, de introductieborrel van de ATIx studieverenigingen voor alle 1e jaars studenten van onze academie!

We hebben alle eerste jaars studenten van (Technische)Informatica kennis laten maken met onze mooie vereniging en waar wij voor staan. Dit heeft ons weer heel wat nieuwe leden opgeleverd! Maar naast onze vereniging waren er uiteraard ook nog de andere studieverenigingen waar we ook gezellig mee hebben gekletst en waar we nieuwe vrienden hebben gemaakt.

Uiteraard hebben wij de middag afgesloten met een heerlijke borrel, waarbij de biertjes en frisjes op onze kosten waren!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *