PLC lezing Batenburg IAS

PLC lezing Batenburg IAS

9 mei was toch een speciale dag, namelijk de eerste lezing van ons partner Batenbrug IAS!!! En wat was het voor een lezing. De lezing die ging over, een voor de TI’ers iets minder bekend maar voor onze Informatica studenten wat bekender onderwerp, PLC’s programmeren.

Samen hebben we aan het begin allemaal genoten van een paar lekkere broodjes op kosten van de vereniging en toen begon de lezing. En we hebben alles meegekregen voor begin tot eind! Wat is een PLC? Waar wordt het gebruikt? Hoe ontwikkel je code voor een PLC? Slechts een paar van de vragen die zijn beantwoord!

We willen graag ons partner Batenburg IAS hartelijk danken voor de presentatie!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *