Workshop Kubernetes & GitOps CM.com

S.V. Promptus Imperii was op 31 oktober 2023 te gast bij CM.com. Bij aankomst werden we hartelijk ontvangen en kregen we de kans om deel te nemen aan een workshop over het deployen van apps in de cloud met behulp van Kubernetes en GitOps. bijzonder leerzaam, waarbij we direct hands-on ervaring opdeden met deze innovatieve technologie├źn. De mogelijkheid om zelf actief aan de slag te gaan met de technologie voegde een extra dimensie toe aan de workshop. We hebben enorm genoten van deze gezellige en informatieve workshop.

Naast de workshop kregen we ook de kans om een kijkje te nemen achter de schermen bij CM.com tijdens een rondleiding door hun gebouwen. Onze oprechte dank gaat uit naar CM.com voor het mogelijk maken van deze geslaagde workshop. Het was een dag vol leerzame momenten en waardevolle inzichten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *